Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Stanowisko* ds. obsługi gospodarczej sekretariatów biur Centrali

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Stanowisko* ds. obsługi gospodarczej sekretariatów biur Centrali (umowa na czas określony w celu zastępstwa pracownika)

Miejsce pracy: Warszawa

Numer referencyjny: WZ/ILG/134/05/19

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • koordynowanie przydziału sal konferencyjnych w budynku Centrali,
  • kontrolowanie stanu zapasów przeznaczonego dla Członków Zarządu,
  • realizowanie zapotrzebowania sekretariatów Biur Centrali na artykuły spożywcze,
  • nadzór nad utylizacją makulatury,
  • koordynowanie i nadzór nad umową cateringową w Centrali,
  • rozliczanie i merytoryczne uzgadnianie faktur.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe,
  • 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

 Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV klikając przycisk "Aplikuj Teraz".

Dodano dnia: 27-04-2019

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Zobacz wszystkie oferty PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji