Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Stanowisko* ds. analiz efektywności inwestycji unijnych

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są  zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową  z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Numer referencyjny: WZ/IWE/172/04/19

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie prawidłowej oceny efektywności inwestycji unijnych w zakresie analiz finansowo-ekonomicznych zgodnie z wymaganiami Spółki.

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

  • przygotowywanie i weryfikacja wniosków o dofinansowanie projektów z funduszy Unii Europejskiej w zakresie analiz finansowych, ekonomicznych i przewozowych,
  • weryfikacja studiów wykonalności i innych dokumentów dotyczących przygotowania inwestycji w zakresie analiz finansowych, ekonomicznych i przewozowych,
  • przygotowywanie uzasadnień ekonomicznych oraz obliczanie efektywności ekonomicznej projektów inwestycyjnych dla potwierdzenia efektywności i zasadności realizacji projektu inwestycyjnego,
  • szacowanie poziomu dofinansowania projektów inwestycyjnych ze środków unijnych;
  • współpraca z zewnętrznymi konsultantami wykonującymi dokumentacje przygotowawcze projektu w zakresie analiz finansowych i ekonomicznych,
  • współtworzenie opisów przedmiotu zamówienia na prace przygotowawcze w zakresie analiz finansowych ekonomicznych i przewozowych,
  • współudział w opracowywaniu i aktualizowaniu wytycznych i procedur niezbędnych do przygotowania projektów kolejowych w zakresie analiz finansowych, ekonomicznych i przewozowych,
  • współpraca z organami administracji rządowej i instytucjami reprezentującymi Komisję Europejską w zakresie niezbędnym od prawidłowego przygotowania analiz kosztów i korzyści.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • 2 lata doświadczenia zawodowego, w tym 1 rok pracy w komórce finansowej,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B1-B2),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność współpracy, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

Mile widziane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne w specjalności finanse, ekonomika transportu, ekonometria,
  • znajomość zagadnień związanych z realizacją projektów inwestycyjnych,
  • doświadczenie zawodowe na podobnych stanowiskach związanych z realizacją projektów inwestycyjnych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (C1-C2).

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

 Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV klikając przycisk "Aplikuj Teraz".

Dodano dnia: 27-04-2019

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Zobacz wszystkie oferty PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji