Specjalista ds. Obsługi Klienta w Szkole Językowej

Lokalizacja: Gdańsk

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Tutlo to innowacyjna i jedyna w tej części Europy platforma umożliwiająca naukę języka angielskiego z lektorami z całego świata w formie online bez wcześniejszego umawiania.

Naszą misją jest zapewnić każdej osobie na świecie łatwy i wygodny dostęp do efektywnej nauki języków obcych.

Na swoim koncie mamy już m.in. uczestnictwo w prestiżowym inkubatorze DMZ w Toronto oraz współpracę z Orange Polska w ramach programu Orange Fab. Działamy w grupie podmiotów branży językowej, które rocznie generują ponad 20 milionów złotych przychodu w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej. Mamy ponad 5000 uczniów, współpracujemy z 200 Native Speakerami z całego świata.

Poszukujemy entuzjastycznych i kreatywnych lektorów języka angielskiego do prowadzenia zajęć w formie online.

Zadania:

  • udzielanie informacji dotyczących dostępnych kursów;
  • obsługa kursantów (kontakt mailowy, telefoniczny);
  • prowadzenie zapisów do szkoły;
  • wsparcie w organizacji i koordynacji pracy biura;
  • pomoc w bieżących sprawach administracyjnych;
  • realizacja strategii rozwoju regionu.

Wymagania:

  • doświadczenia w sprzedaży (mile widziane w branża szkolenia, kursy językowe, finanse, ubezpieczenia);
  • znajomości obsługi pakietu MS Office;
  • umiejętność szybkiego uczenia się;
  • inicjatywa, kreatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • odpowiedzialność, dobra organizacja czasu pracy;
  • komunikatywność;
  • optymistyczne podejście do świata i ludzi;
  • dostępność od poniedziałku do piątku.

Zapewniamy:

  • profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy;
  • stabilne zatrudnienie;
  • wynagrodzenie stałe + premia;
  • biuro w pobliżu centrum miasta;
  • pracę w międzynarodowym środowisku w projekcie o globalnym potencjale rozwoju;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej na dogodnych warunkach;
  • możliwość nauki j. angielskiego na platformie tutlo.pl;
  • pracę w kreatywnym, młodym i przyjaznym zespole;
  • narzędzia niezbędne do pracy - telefon, laptop, oprogramowanie.

Aplikuj do nas za pomocą "Aplikuj Teraz", a chętnie skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

Czekamy na Ciebie!

Dodano dnia: 26-04-2019

Tutlo

Zobacz wszystkie oferty Tutlo

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji