Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Staż w Dziale HR

Lokalizacja: Chrzanów

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Valeo Lighting Systems

Zakład Produkcji Systemów Oświetlenia w Chrzanowie wytwarza lampy tylne i przednie do samochodów osobowych przy zastosowaniu zaawansowanych technologii metalizacji, montażu oraz wtrysku tworzyw sztucznych. Ponadto zakład posiada w pełni wyposażone laboratorium pomiarowe z unikatowym tunelem do badań fotometrycznych. W związku z rozwojem nowych projektów, w Chrzanowie zostało otwarte nowoczesne Development Center, które skupiać się będzie na projektowaniu oraz produkcji innowacyjnych systemów oświetleniowych dedykowanych samochodom osobowym.

Obecnie poszukujemy stażysty/-ki do Działu HR.

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie nowych pracowników w struktury firmy (onboarding);
  • Przygotowywanie zestawień i raportów;
  • Wsparcie HR Business Partnerów w bieżących zadaniach;
  • Pomoc w koordynacji szkoleń i procesu ocen okresowych pracowników;
  • Pomoc w organizacji eventów dla Pracowników;
  • Udział w Targach Pracy.

 Wymagania:

  • Absolwent/-ka lub w trakcie studiów związanych z ZZL, psychologią, socjologią lub pokrewnych;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Komunikatywność;
  • Umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • Płatny staż w twórczej atmosferze wśród kreatywnych, ambitnych i towarzyskich ludzi;
  • Zdobycie doświadczenia w jednej z największych międzynarodowych firm z branży motoryzacyjnej;
  • Dużą samodzielność działania oraz wsparcie doświadczonych współpracowników;
  • Staż min. 3 miesięczny z dłuższą perspektywą zatrudnienia.

Wszystkich zainteresowanych niniejszym stażem prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą poniższego linku:

lub za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (w CV i/lub w liście motywacyjnym) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Valeo Autosystemy Sp. z o.o., Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o, Valeo Siemens eAutomotive Sp. z o.o. oraz Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o.(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).”

Chcąc wziąć udział w przyszłym procesach rekrutacyjnych prowadzonych do naszej firmy, prosimy o umieszczenie dodatkowo poniższej klauzuli:

“Wyrażam również zgodę na zachowanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez lub na rzecz administratora danych.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Dodano dnia: 18-04-2019

Valeo

Zobacz wszystkie oferty Valeo

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji