New Business Specialist

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

OPIS STANOWISKA:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie nowych klientów dla usług realizowanych przez edrone sp. z o.o.

Zakres jej działań obejmuje m.in.:

Budowanie i utrzymanie aktywnego portfela klientów należących do edrone sp. z o. o.
Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych.
Budowanie własnego działu sprzedażowego oraz zarządzanie nim.
“Zarządzanie relacjami z klientami” - koordynowanie spotkań i utrzymywanie kontaktów.
Aktywna współpraca z innymi działami firmy w procesie obsługi klienta i realizacji przedmiotów umowy.
Ciągłe podnoszenie własnych kwalifikacji w zakresie sprzedaży, marketingu internetowego i branży e-commerce.
Śledzenie najnowszych trendów w branży eCommerce.

WYMAGANIA:

Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin
Łatwość nawiązywania nowych kontaktów i budowy relacji
Wiedza o marketingu Internetowym, e-commerce i aktywność w mediach społecznościowych.
Rozumienie podstaw działania sklepów internetowych. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w e-sklepie lub obsłudze e-sklepów lub narzędzi wspierających e-sklepy
Łatwość prowadzenia prezentacji i negocjacji handlowych
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług Internetowych
Doskonała organizacja czasu i systematyczność działania
Komunikatywna znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

Konkurencyjne warunki finansowe, zależne od doświadczenia (Podstawa: 2000-4000 złotych netto + wysoki system prowizyjny)
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Indywidualną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej.
Własny system szkoleń z najnowszych trendów w branży eCommerce, technologii, oraz sprzedaży bezpośredniej.
Stałą integrację wewnątrz zespołu poprzez wydarzenie branżowe, w Polsce oraz na Świecie i wyjazdy integracyjne.
Pracę w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów.
Pracę w bliskim centrum Krakowa w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze.
Benefity dla pracowników - MultiSport Plus, lekcje języka angielskiego oraz pakiety medyczne.

Osoba aplikująca ("Kandydat") niniejszym wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego w Edrone spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie przy ul. Lekarskiej 1, 31-203 (dalej “Administrator Danych Osobowych” lub "ADO") zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (“RODO”).

Osoba aplikująca może w każdym przypadku żądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także może złożyć sprzeciw co do ich dalszego przetwarzania lub w każdym przypadku może cofnąć zgodę na przetwarzanie lub złożyć skargę do organu nadzoru. Jeżeli chcesz cofnąć zgodę na przetwarzanie danych napisz na adres dreamteam@edrone.me. Dane te są przechowywane przez okres 36 miesięcy.

Niezależnie od podstawy przetwarzania wskazanej powyżej, ADO przetwarza następujące dane osobowe tj: imię i nazwisko, numer telefonu oraz e-mail również na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i c dla celów statystycznych oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

Dodano dnia: 15-04-2019

edrone sp z o.o.

Zobacz wszystkie oferty edrone sp z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji