Support

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Support Specialist

O Firmie:

edrone to eCRM stworzony dla e-sklepów. Zwycięzca konkursu “Best in Cloud 2017” magazynu ComputerWorld oraz najlepszy CRM według CIO z listy TOP100. Zakwalifikowany do shortlist Collision Conf w Nowym Orleanie. Wyróżniony przez Amazon Web Services.

Opis stanowiska:

Koordynacja i prowadzenie kampanii marketingowych z wykorzystaniem systemu edrone dla sklepów internetowych z Polski i Europy.
Opracowanie strategii do e-mail marketingu i automatyzacja procesów marketingowych
Wprowadzanie modułów Marketing Machine, odpowiadających za personalizację treści w sklepach internetowych.
Tworzenie kampanii marketingowych w oparciu o programy partnerskie i Marketing Automation
Współpraca z działem handlowym oraz IT
Analiza i optymalizacja kampanii marketing automation
Stały monitoring, analiza efektywności i optymalizację podejmowanych działań
Udział w rozwoju narzędzia edrone eCRM.

Wymagania:

Znajomość tematyki Marketing Automation
Doświadczenie w przygotowywaniu wysyłek e-mailingowych lub marketing automation
Znajomość i doświadczenie w obsłudze jednego z systemów e-mailingowych (np. FreshMail, MailChimp lub inne.)
Doświadczenie w tworzeniu strategii marketingowych
Znajomość najlepszych praktyk marketingowych z naciskiem na Digital Marketing i Marketing Automation
Podstawowa znajomość HTML
Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
Kreatywność i Inicjatywa
Zaangażowanie oraz doskonała organizacja pracy
Umiejętność pracy pod presją czasu
Łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywanie relacji z klientami

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Progresywne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
Indywidualną ścieżkę kariery.
Pracę przy ambitnych i prestiżowych projektach dla znanych marek
Wkład w rozwój autorskiego narzędzia
Brak podejścia projektowego i sprintów
Dostęp do fachowej biblioteczki (Marketing)
Stałą integrację wewnątrz zespołu
Udział w spotkaniach branżowych
Pracę w przyjaznym, dynamicznie się rozwijającym zespole specjalistów
Własny system szkoleń z najnowszych trendów i narzędzi marketingu internetowego
Pracę w nowoczesnym, nowym, dobrze wyposażonym biurze w bliskim centrum Krakowa
Pracę na nowoczesnym, mobilnym sprzęcie

Prześlij CV na adres: dreamteam@edrone.me

Osoba aplikująca ("Kandydat") niniejszym wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego w Edrone spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie przy ul. Lekarskiej 1, 31-203 (dalej “Administrator Danych Osobowych” lub "ADO") zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (“RODO”).

Osoba aplikująca może w każdym przypadku żądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także może złożyć sprzeciw co do ich dalszego przetwarzania lub w każdym przypadku może cofnąć zgodę na przetwarzanie lub złożyć skargę do organu nadzoru. Jeżeli chcesz cofnąć zgodę na przetwarzanie danych napisz na adres dreamteam@edrone.me. Dane te są przechowywane przez okres 36 miesięcy.

Niezależnie od podstawy przetwarzania wskazanej powyżej, ADO przetwarza następujące dane osobowe tj: imię i nazwisko, numer telefonu oraz e-mail również na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i c dla celów statystycznych oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

Dodano dnia: 15-04-2019

edrone sp z o.o.

Zobacz wszystkie oferty edrone sp z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji