Analityk ds. Wsparcia Sprzedaży z językiem obcym (francuski / holenderski)

Lokalizacja: łódzkie

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • Tworzenie raportów i prezentacji;
  • Tworzenie i przechowywanie dokumentacji;
  • Zarządzanie reklamacjami od klientów i przewoźników;
  • Ogólne obowiązki administracyjne.

Wymagamy:

  • Dobrej znajomości jednego z języków obcych ( francuski lub holenderski);
  • Dobrej znajomości programów MS Office (Outlook, Excel, Word, Power Point);
  • Dobrej organizacji pracy.

Firma UPS wierzy, że osoba z potencjałem może się nauczyć wszystkiego, dlatego nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia. Kluczowe są dla nas Twoje możliwości rozwoju, osobowość, odpowiedzialność i otwartość na nowe wyzwania.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Plan emerytalny;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Specjalny program wdrożeniowy dla nowych pracowników;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Cotygodniową dostawę świeżych owoców;
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w ścisłym centrum Łodzi (University Business Park – Wólczańska 178);
  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • Wykorzystanie języka obcego w codziennych kontaktach z klientami zagranicznymi;
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy, sprzyjającą rozwojowi pozazawodowemu i aktywnej działalności w wielu organizacjach i komitetach, np. Charity.

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania zachęcamy do przesyłania CV na adres: rekrutacjalodz@ups.com

Odpowiadając na to ogłoszenie, akceptujesz politykę prywatności UPS znajdującą się pod adresem: https://ups.taleo.net/careersection/application.jss?lang=pl&type=1&csNo=10480&portal=140090492

Dodano dnia: 03-04-2019

UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o.

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji