Inżynier Wsparcia Technicznego

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Zapewnienie wysokiej jakości poziomu wsparcia technicznego
  • użytkownikom końcowym oraz partnerom biznesowym
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientem
  • Wykorzystywanie narzędzia do zarządzania sprawami i rejestrowanie
  • zapytań firm w języku polskim i angielskim
  • Analizowanie błędów w sposób precyzyjny i skuteczny
  • Podejmowanie wszelkich niezbędnych kroków w celu osiągnięcia niezawodności systemu i zadowolenia klienta, zawsze biorąc pod uwagę koszty

WYMAGANIA:

  • Dyplom Inżyniera lub Technika, wykształcenie preferowane: elektryka, elektronika, elektrotechnika, teleinformatyka
  • Doświadczenie w obszarze wsparcia technicznego
  • Mile widziane doświadczenie w maszynach typu comlex
  • Dobra znajomość sieci informatycznych (Ethernet, Router, Gateway, TCP/IP)
  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Zorientowanie na klienta i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy indywidualnej i w zespole

OFERUJEMY:

  • · Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • · Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • · Atrakcyjny program szkoleń
  • · Dostęp do najlepszych praktyk, nowoczesnych procesów i narzędzi
  • · Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • · Program Kafeteryjny (w tym kartę Multisport)
  • · Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • · Możliwość rozwijania swoich pasji w ramach grup zainteresowań (np. FlexLink Running Team, drużyna piłki nożnej)

Dodano dnia: 30-03-2019

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji