Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Konsultant obsługi klienta z językiem niemieckim

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

OBOWIĄZKI

• obsługa klientów francuskojęzycznych w zakresie zagadnień informatycznych

• zarządzanie przychodzącymi zgłoszeniami zgodnie z dostarczonymi procedurami

WYMAGANIA

• znajomość języka niemieckiego na poziomie B2-C1

• znajomość języka angielskiego na poziomie B1-C1

• umiejętność szybkiego uczenia się

• chęć rozwoju kompetencji informatycznych

OFERUJEMY

• stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w pełnym wymiarze czasu pracy

• pracę w środowisku międzynarodowym z wykorzystaniem języków obcych

• wysokie wynagrodzenie

• szkolenie wstępne dostosowane do poziomu umiejętności nowego pracownika

• przyjazną atmosferę w pracy

• możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w branży IT

Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z RODO http://www.soprasteria.pl/oferty-pracy/przetwarzanie-danych-osobowych.

Dodano dnia: 29-03-2019

Sopra Steria Polska Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Sopra Steria Polska Sp. z o.o.

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji