Specjalista w dziale Księgi Głównej

Lokalizacja: Częstochowa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

ZF European Shared Services Center zlokalizowane jest w Częstochowie i prowadzi obsługę procesów finansowo-księgowych europejskich fabryk organizacji. Dla naszych klientów dostarczamy usługi na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem ESSC planujemy zatrudnić kolejne osoby.

Zakres obowiązków:

• Administracja dokumentacji księgowej w procesie księgi głównej;

• Realizacja płatności do dostawców oraz wewnątrz grupy;

• Rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych, przygotowywanie raportów oraz analiz;

• Przygotowywanie analiz przepływów finansowych;

• Przygotowywanie prognoz płatności;

• Praca w systemie SAP.

Wymagania:

• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym;

• Wykształcenie wyższe - preferujemy kierunki ekonomiczne, matematykę, rachunkowość, finanse;

• Znajomość obsługi MS Office;

• Mile widziane doświadczenie w obszarze księgowości;

• Ponadto bardzo cenimy: zdolności analityczne, dobrą organizacja pracy, umiejętność pracy w grupie, chęć rozwoju w obszarze księgowości korporacyjnej.

Oferujemy:

• Udział w kursie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce;

• Prywatną opiekę medyczną;

• Pakiet MY BENEFIT;

• Szkolenia językowe oraz branżowe;

• Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;

• Przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy;

• Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.

Dodano dnia: 27-03-2019

ZF Group

Zobacz wszystkie oferty ZF Group

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji