Młodszy pozycjoner - dla studentów dziennych

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Znasz podstawy HTML i CSS i jesteś gotowy / gotowa do podjęcia pracy, ale na razie na część etatu?

Zapraszamy do aplikowania do Działu Pozycjonowania w Sunrise System!

Naszym współ- i pracownikom proponujemy zarówno dynamiczny i kreatywny rozwój, jak również bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia.

Oferujemy:

  • elastyczny grafik, dopasowany do studiów;
  • ciekawe projekty;
  • niezliczone szkolenia i wdrożenie w obowiązki przez doświadczoną kadrę;
  • pracę w perspektywicznej i bardzo szybko rozwijającej się branży SEO/SEM;
  • stabilizację, gdy tylko zdecydujesz sie na pracę na pełen etat - zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • komfortowe warunki pracy: miejsce pracy w prestiżowej lokalizacji w centrum Poznania;
  • nowoczesne narzędzia pracy;
  • benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport po okresie próbnym.

Wymagania:

  • znajomość HTML/XHTML i CSS;
  • dyspozycyjność do pracy na min. 3/5 etatu.

Zakres obowiązków:

  • optymalizacja i pozycjonowanie stron www Klientów pod opieką mentora.

Dodano dnia: 27-03-2019

Sunrise System

Zobacz wszystkie oferty Sunrise System

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji