Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Pracownik Działu Kas i Punktu Obsługi Klienta

Lokalizacja: Gdańsk

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Zakres obowiązków:

Praca na ww. stanowisku polega między innymi na obsłudze kasy fiskalnej i terminala płatniczego, sprawdzaniu zgodności artykułów z opakowaniem i obsłudze reklamacji w Punkcie Obsługi Klienta.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • uprzejmość i zorientowanie na klienta;
  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych;
  • komunikatywność;
  • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach;
  • uczciwość i odpowiedzialność;
  • znajomość przepisów prawa konsumenckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych;
  • szkolenia i certyfikaty;
  • możliwości awansu;
  • wyjścia integracyjne;
  • przewidywalny grafik pracy;
  • wyprawki szkolne;
  • odzież roboczą;
  • przyjazną atmosferę;

Prześlij swoje CV za pomocą "Aplikuj Teraz".

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Superhobby Market Budowlany sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy alei Krakowskiej 102, 02-180 Warszawa („Administrator”). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować wysyłając wiadomość e-mail na adres ochrona.danych@obi.pl lub pismo na adres siedziby Administratora, z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych”. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z procesem rekrutacji przeprowadzanym przez Administratora. Dane przetwarzane są na podstawie zgody wyrażonej przez Panią/Pana w związku z uczestnictwem w rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być spółki z grupy kapitałowej OBI, t.j. OBI Centrala Systemowa sp. z o.o., podmioty wspomagające Administratora w prowadzeniu procesów rekrutacji oraz podmioty dostarczające i utrzymujące infrastrukturę IT. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 30 dni od złożenia dokumentów rekrutacyjnych. Okres ten może ulec wydłużeniu, gdy proces rekrutacji, w której bierze Pani/Pan udział jest w trakcie - wówczas dane te będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji. Po wskazanych okresach, dokumenty rekrutacyjne zostaną usunięte. Ma Pani / Pan prawo żądania dostępu do Pani / Pana danych osobowych, żądania ich sprostowania, żądania ich usunięcia, żądania ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan w każdym momencie cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Dodano dnia: 23-03-2019

OBI

Zobacz wszystkie oferty OBI

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji