Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Stanowisko ds. Posprzedażowej Obsługi Klienta

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

PKP Intercity header

PKP Intercity to największy polski operator kolejowy, który uruchamia ok. 380 składów dziennie. Łączy centra miast oraz ośrodki turystyczne, a także umożliwia wygodne podróżowanie po Europie. Zatrudnia 8,5 tys. pracowników w całym kraju.

STANOWISKO DS. POSPRZEDAŻOWEJ OBSŁUGI KLIENTA

Biuro Rozliczeń, Reklamacji i Windykacji PKP Intercity

Warszawa

GŁÓWNE ZADANIA:

  • obsługa zgłoszeń klientów, w szczególności rozpatrywania skarg, reklamacji i wniosków dotyczących nienależycie wykonywanej usługi oraz zwrotu opłat za niezrealizowaną usługę,
  • redagowanie tekstów,
  • bieżąca korespondencja z klientem,
  • ścisła współpraca z biurami merytorycznymi w zakresie procesowania zgłoszeń klientów,
  • tworzenie miesięcznych raportów rozliczeniowych i podsumowujących pracę zespołu.

NASZE OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA:

  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego w mowie i piśmie,
  • dokładność i skrupulatność,
  • umiejętność tworzenia i redagowania tekstów,
  • bardzo dobra znajomości pakietu MS Office, w tym bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • sumienność i terminowość,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista.

NASZA OFERTA:

  • praca u lidera rynku kolejowych przewozów pasażerskich,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w profesjonalnym zespole,
  • możliwość pracy w języku obcym,
  • niekorporacyjna atmosfera pracy,
  • praca w nowoczesnym biurowcu w dogodnej lokalizacji,
  • współpraca w oparciu o umowę zlecenie.

Aby aplikować wejdź na stronę intercity.pl/praca lub odwiedź nas podczas Absolvent Talent Days w Warszawie 14 marca!

Dodano dnia: 23-03-2019

PKP Intercity S.A.

Zobacz wszystkie oferty PKP Intercity S.A.

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji