Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

AP Accountant with French

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Zadania:

Zespół AP odpowiedzialny jest głownie za obsługę księgową zagranicznych placówek SGS, w tym min. za zarządzanie danymi dostawców, zarządzenie i weryfikację faktur przychodzących, przygotowywanie płatności, obsługę zadań związanych z procesem zamknięcia miesiąca.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1).
  • Znajomość języka francuskiego (min. A2).
  • Wykształcenie wyższe finansowe lub pokrewne mile widziane.
  • Samodzielność działania, zdolności analityczne, umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Chęć rozwoju w obszarze księgowości.

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat w strukturze stabilnej międzynarodowej firmy będącej liderem na rynku światowym.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • System my benefit, w tym dofinansowanie do karty Multisport.
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych.
  • Pełne przeszkolenie oraz możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Przyjazną i spokojną atmosferę pracy.
  • Możliwość skorzystania z chillout room i z leżaków na balkonach.
  • Imprezy integracyjne wewnątrz zespołów.
  • Dobrą lokalizację (niedaleko centrum Katowic z dobrym dojazdem oraz infrastrukturą położoną w bliskim sąsiedztwie przyrody).
  • Parking dla rowerów, dodatkowe miejsca parkingowe dla samochodów w ramach loterii samochodowej.
  • Cotygodniowa dostawa świeżych jabłek.
  • Możliwość otrzymania dodatkowych benefitów w ramach polecenia pracowniczego.
  • Biznesowe godziny pracy (duży nacisk kładziemy na work-life balance).
  • Możliwość udziału w budowaniu i rozwoju firmy (w tym opcjonalnie uczestniczenie w delegacjach zagranicznych).

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz"

Dodano dnia: 23-03-2019

SGS Global Business Services Europe Sp. z o. o.

Zobacz wszystkie oferty SGS Global Business Services Europe Sp. z o. o.

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji