Telefoniczny Doradca Klienta

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Chcesz dołączyć do najfajniejszego zespołu sprzedażowego?
Masz dosyć powtarzalnej pracy? Sprzedaż to dla Ciebie coś więcej aniżeli odtwarzanie utartych schematów i regułek?

Zapoznaj się z naszą ofertą!

OLX, Otomoto, Otodom to internetowe, dynamicznie rozwijające się serwisy ogłoszeniowe. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy zmotywowanych Doradców Klienta Biznesowego.
Szukamy osób z pasją, które wspólnie z nami ulepszą serwisy Grupy OLX.

Twoje obowiązki:

- telefoniczne budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
- edukowanie Klientów odnośnie nowych zasad współpracy i zmian w cenniku
- administracja bazą danych
- prezentowanie oferty i dbałość o wizerunek spółki

Oczekujemy:

- doświadczenia w obsłudze klienta biznesowego
- ukierunkowania na realizację celów
- umiejętności prowadzenia negocjacji
- doskonałych umiejętności komunikacyjnych

Oferujemy:

- pracę w największym i najskuteczniejszym serwisie ogłoszeń w Polsce
- przyjazne środowisko pracy
- narzędzia: systemy, telefon, laptop, szkolenia
- bogaty pakiet benefitów
- umowę o pracę

Aplikuj: https://www.olxgroup.com/careers/telefoniczny-doradca-klienta-olx-poland-poznan

Dodano dnia: 19-03-2019

Grupa OLX Sp. z o. o.

Zobacz wszystkie oferty Grupa OLX Sp. z o. o.

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji