Doradca klienta dla międzynarodowej marki modowej

Lokalizacja: pomorskie

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Twoje zadania:

  • doradztwo i obsługa, jako pierwsza linia pomocy dla klientów i sklepów;
  • odpowiadanie na wszystkie pytania dotyczace procesu zamawiania;
  • zarzadzanie komunikacją z klientami za pośrednictwem różnych kanałów, takich jak telefon lub czat.

Twój profil:

  • bardzo dobre umiejetności komunikacyjne z biegłą znajomością języka polskiego (w mowie i piśmie);
  • znajomość języka angielskiego mile widziana;
  • doświadczenie w Call Center lub w obsłudze klienta;
  • znajomość popularnych aplikacji komputerowych i internetowych;
  • zainteresowanie modą, również w obszarze produktowym;
  • dyspozycyjność, elastyczność, niezawodność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • możliwość współpracy z wiodącymi partnerami w biznesie;
  • kompleksowe szkolenie produktowe i intensywne wdrożenie;
  • elastyczne planowanie grafiku (praca w pełnym wymiarze godzin) dla zapewnienia równowagi między życiem zawodowym a prywatnym;
  • wewnętrzne szkolenia i możliwości kształcenia się;
  • bardzo dobre połączenie z komunikacją miejską ze względu na lokalizację;
  • nowoczesne biuro w kompleksie Olivia Business Centre z nowoczesnymi miejscami pracy, jak i darmowymi napojami i owocami;
  • stałe wynagrodzenie oraz bonusy uznaniowe.

Zostań częścią naszego zespołu i aplikuj za pomocą "Aplikuj Teraz".

Dodano dnia: 23-02-2019

Competence Call Center

Zobacz wszystkie oferty Competence Call Center

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji