Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Konsultant/-ka Infolinii

Lokalizacja: mazowieckie

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Praca w wewnętrznym Call Center firmy LUX MED Sp. z o.o. w Warszawie. Możliwość wyboru dogodnej lokalizacji miejsca pracy. Pracujemy na ul. Iłżeckiej 24 lub w Al. Jerozolimskich 92

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce;
  • atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzenia - już po okresie próbnym możliwość uzyskania wynagrodzenia powyżej 3000 PLN brutto / miesięcznie;
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę po okresie próbnym;
  • profesjonalne, płatne szkolenie wstępne, możliwość zdobywania nowych kompetencji i rozwoju zawodowego w Grupie LUX MED;
  • udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia;
  • szeroki wachlarz dodatków pozapłacowych m.in. karta sportowa na preferencyjnych warunkach, opieka medyczna;
  • po okresie próbnym możliwość dofinansowania do nauki język angielskiego;
  • owocowe wtorki oraz pyszną i aromatyczną kawę z ekspresu, którą wypijesz gronie miłych i uśmiechniętych ludzi.

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie;
  • komunikatywność, nastawienie na potrzeby Pacjenta;
  • umiejętność obsługi komputera;
  • dyspozycyjność do pracy min. 80 godzin w miesiącu;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym – pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 6-22 oraz w weekendy w godzinach 7-21, wszystkie święta wolne.

Główne zadania:

  • telefoniczna obsługa Pacjentów Grupy LUX MED;
  • umawianie Pacjentów na konsultacje i badania;
  • informowanie o usługach i cenniku.

Zainteresowany/a? Wyślij CV za pomocą "Aplikuj Teraz".

Dodano dnia: 21-02-2019

Grupa LUX MED

Zobacz wszystkie oferty Grupa LUX MED

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji