Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Opiekun Klienta w Placówce Bankowej - Bydgoszcz, Toruń

Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Bank Millennium to rozpoznawalna marka i jedna z najnowocześniejszych instytucji finansowych w Polsce. To także wyjątkowi ludzie, dla których praca to coś więcej niż tylko wykonywanie obowiązków.

Naszą pasją jest jakość i innowacyjność, budujemy relacje oparte na zaufaniu. Każdego dnia dbamy o to, w czym jesteśmy najlepsi: o satysfakcję klienta.

Jeśli:

• lubisz współpracę z klientami

• chcesz im oferować najwyższej jakości produkty

• uważasz, że Internet i rozwiązania mobilne zostały stworzone z myślą o takich ludziach jak Ty

• chcesz pracować z ludźmi pozytywnie nastawionymi do życia

• marzy Ci się pracodawca, o którym z dumą będziesz opowiadać znajomym

• chcesz się uczyć i rozwijać, bo tak jak my zawsze mierzysz wyżej

a do tego:

• jesteś uśmiechnięty, otwarty na ludzi i lubisz pomagać innym

• umiesz słuchać i trafnie odpowiadać na potrzeby klienta

• masz minimum średnie wykształcenie oraz choćby krótkie doświadczenie w sprzedaży (niekoniecznie w bankowości)

nasze placówki są idealnym miejscem pracy dla Ciebie!

Twoje zadania:

• dopasowanie oferty do potrzeb klientów Banku

• poszukiwanie rozwiązań, które ułatwią codzienne życie naszym klientom

• przeprowadzanie transakcji bezgotówkowych i gotówkowych

• pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi długotrwałych relacji

• dbanie o najwyższą jakość obsługi

• kształtowanie pozytywnego wizerunku naszego Banku

Oferujemy Ci:

• umowę o pracę (na początek na 12 miesięcy)

• premię uzależnioną od wyników

• wszechstronne szkolenia przygotowujące do pracy z klientem i produktami bankowymi w ramach Akademii Mistrzów

• prywatną opiekę medyczną

• dofinansowanie zajęć sportowych i pasji (m.in. kartę Multisport lub bilety do kina)

• atmosferę opartą na zaufaniu i współpracy

• program wspierający rodziców „Rodzice na Tak”

• konkursy z nagrodami, w tym program nagród pracowniczych „Impakt”

• spotkania integracyjne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z numerem referencyjnym Absolvent/DK/miasto poprzez formularz na stronie https://www.bankmillennium.pl/o-banku/kariera/oferty-pracy/wyslij-swoje-cv

W CV prosimy zawrzeć poniższą treść zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank Millennium SA z siedzibą w Warszawie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym i w załączonym przeze mnie CV w celu i na czas przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Zgodę można wycofać w dowolnym czasie poprzez wysłanie informacji zawierającej imię, nazwisko i adres email drogą mailową na adres wycofaniezgody@bankmillennium.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed wycofaniem zgody. Podanie ww. danych osobowych jest dobrowolne.

Dodano dnia: 10-02-2019

Bank Millennium

Zobacz wszystkie oferty Bank Millennium

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji