Płatny Staż w Dziale Collections

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Grupa Volvo to jeden z wiodących światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów i maszyn budowlanych, systemów napędowych do urządzeń morskich i przemysłowych. Jesteśmy również odpowiedzialni za zapewnienie rozwiązań związanych z finansowaniem i serwisem.

Volvo Financial Services dostarcza kompleksowych usług finansowych dla marek Grupy Volvo. Wspiera klientów oraz dealerów w nabywaniu produktów potrzebnych dla biznesu w celu wzmocnienia długoterminowych relacji i osiągnięcia przez nich sukcesu. Pracując z Volvo Financial Services będziesz częścią globalnego i wielokulturowego zespołu ludzi, którzy pracują z energią, pasją i szacunkiem dla człowieka.

Miejsce pracy: Młochów k/Warszawy

W trakcie stażu będą realizowane następujące zadania:

  • wprowadzanie danych do systemów oraz weryfikację ich poprawności;
  • monitorowanie należności w sektorze B2B;
  • negocjowanie warunków spłaty;
  • prowadzenie telefonicznych i pisemnych negocjacji z dłużnikami w celu windykacji należności;
  • tworzenie raportów z prowadzonych działań windykacyjnych;
  • wsparcie procesu Remarketing.

Od osób zainteresowanych podjęciem płatnego stażu oczekujemy:

  • status studenta;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • dobra znajomość programu Excel;
  • umiejętność dobrej organizacji pracy;
  • mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem;
  • odpowiedzialność i zaangażowanie;
  • prawo jazdy kat. B;
  • dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu;
  • systematyczność, skrupulatność, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • roczny staż w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania;
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia poprzez uczestnictwo w bieżących projektach oraz realizowania odpowiedzialnych zadań;
  • codzienną naukę w atmosferze dzielenia się wiedzą;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • owoce w każdą środę;
  • zajęcia jogi w biurze;
  • możliwość wyrobienia karty Multisport;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych pod okiem profesjonalistów oraz pogłębienia znajomości języka angielskiego;
  • po zakończeniu programu stażowego najlepszym uczestnikom zaoferujemy zatrudnienie i możliwość rozwoju w strukturach Grupy Volvo.

 Nie czekaj - wyślij nam swoje CV klikając w "Aplikuj teraz", a skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie!

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Dodano dnia: 03-02-2019

Volvo Polska

Zobacz wszystkie oferty Volvo Polska

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji