Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Młodszy specjalista ds. finansowych z językiem angielskim

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Jeśli:

  • chcesz rozpocząć karierę w międzynarodowej firmie,
  • myślisz o rozwoju w obszarze usług biznesowych z zakresu: finansów, księgowości,
  • chcesz uczyć się nowych rzeczy,
  • mówisz bardzo dobrze po angielsku (B2),

... mamy dla Ciebie pracę!

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia zawodowego, dlatego już na samym poczatku pracy zapewniamy bogaty pakiet szkoleń, które pomogą Ci zaklimatyzowac się w naszej organizacji i nauczyć się swoich obowiązków!

Opis stanowiska

  • przygotowywanie i wysyłanie przypomnień o płatnościach do Klientów,
  • utrzymywanie kontaktu z Klientami przez telefon i e-mail,
  • praca z systemami finansowymi (ERP),
  • raportowanie danych finansowych.
Co oferujemy?

Praca w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

Ścieżka liderska i ekspercka

Premie, w tym także za polecenia kandydatów do pracy

Szeroka oferta szkoleń i dofinansowanie kursów

Dodatkowe ubezpieczenie na życie

Bogaty pakiet dodatków (fitness, siłownia, kino, itp.)

Równe szanse Technologie wspierające racjonalne adaptacje

Imprezy integracyjne i wspólne świętowanie

Coroczny piknik rodzinny

Prywatna opieka medyczna również dla Twojej rodziny

Wolontariat pracowniczy i ciekawe projekty CSR

Parkingi dla rowerzystów i carpooling

O nas

Capgemini jest jedną z wiodących światowych firm specjalizujących się w usługach konsultingowych, technologiach IT.

Analizy rynkowe, HR, finanse i księgowość, zakupy, transformacja, automatyzacja, a może zarzadzanie wiedzą? Te obszary nie mają przed nami tajemnic! W Business Services pracujemy aż w 30 językach i międzynarodowym zespole – są w nim osoby prawie 60 narodowości! Dołącz do naszego zespołu.

HONESTY BOLDNESS TRUST FREEDOM TEAM SPIRIT MODESTY FUN

Dodano dnia: 20-01-2019

Capgemini

Zobacz wszystkie oferty Capgemini

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji