Analityk ds. kontroli należności z językiem niemieckim

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Jeśli:

  • chcesz rozpocząć karierę w międzynarodowej firmie,
  • chcesz mieć codzienny kontakt z językiem niemieckim,
  • chcesz uczyć się nowych rzeczy,
  • mówisz biegle po niemiecku (C1) i dobrze po angielsku (B2),

... mamy dla Ciebie pracę!

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia zawodowego, dlatego już na samym poczatku pracy zapewniamy bogaty pakiet szkoleń, które pomogą Ci zaklimatyzowac się w naszej organizacji i nauczyć się swoich obowiązków!

Opis stanowiska

  • analiza stanu należności,
  • kontakt z klientem w celu wyjaśnienia braku płatności,
  • przygotowanie zestawień i raportów finansowych,
  • poprawne i terminowe przetwarzanie danych finansowych.
Co oferujemy?

Praca w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

Ścieżka liderska i ekspercka

Premie, w tym także za polecenia kandydatów do pracy

Szeroka oferta szkoleń i dofinansowanie kursów

Dodatkowe ubezpieczenie na życie

Bogaty pakiet dodatków (fitness, siłownia, kino, itp.)

Równe szanse Technologie wspierające racjonalne adaptacje

Imprezy integracyjne i wspólne świętowanie

Coroczny piknik rodzinny

Prywatna opieka medyczna również dla Twojej rodziny

Wolontariat pracowniczy i ciekawe projekty CSR

Parkingi dla rowerzystów i carpooling

O nas

Capgemini jest jedną z wiodących światowych firm specjalizujących się w usługach konsultingowych, technologiach IT.

Analizy rynkowe, HR, finanse i księgowość, zakupy, transformacja, automatyzacja, a może zarzadzanie wiedzą? Te obszary nie mają przed nami tajemnic! W Business Services pracujemy aż w 30 językach i międzynarodowym zespole – są w nim osoby prawie 60 narodowości! Dołącz do naszego zespołu.

HONESTY BOLDNESS TRUST FREEDOM TEAM SPIRIT MODESTY FUN

Dodano dnia: 20-01-2019

Capgemini

Zobacz wszystkie oferty Capgemini

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji