Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Asystent/ka ds. administracyjno-biurowych

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Opis obrazka

JT Weston jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą założoną przez doświadczonych konsultantów wywodzących się z wiodących na świecie firm doradztwa biznesowego, specjalizującą się w obszarach strategii i efektywności organizacji IT, bezpieczeństwa informacji, zgodności z wymogami regulatorów rynku oraz międzynarodowymi normami i standardami.

W skład grupy kapitałowej JT Weston wchodzi również kancelaria prawna JT Weston Legal, wspomagająca naszych Klientów w większości kluczowych aspektów prawnych związanych z realizowanymi przez nas projektami biznesowymi i technologicznymi.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: R/01/2019

Opis stanowiska:

Asystent/ka ds. administracyjno-biurowych odpowiedzialny/na będzie za sprawne funkcjonowanie biura, obsługę spotkań i gości, prawidłowy obieg dokumentów oraz wsparcie bieżącej pracy zespołów projektowych i kancelarii.

Jeśli szukasz niepowtarzalnej atmosfery pracy, pełnej niecodziennych wyzwań biznesowych w środowisku dynamicznie rozwijającej się firmy doradczej, wśród ludzi, którzy są profesjonalistami i ekspertami w swych dziedzinach, koniecznie zaaplikuj do nas!

Zakres obowiązków:

Do Twoich głównych zadań należeć będą:

  • Wsparcie w funkcjonowaniu biura, obsługa spotkań wewnętrznych i zewnętrznych, przyjmowanie i obsługa gości.
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i wsparcie w działaniach marketingowych.
  • Dbanie o wyposażenie biura, zamawianie artykułów biurowych.
  • Obsługa i rejestracja poczty przychodzącej i wychodzącej oraz połączeń telefonicznych.
  • Wsparcie w przygotowywaniu dokumentów, prezentacji, ofert i materiałów marketingowych.
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów, w tym ich archiwizację.
  • Obsługa wewnętrznego systemu benefitów dla pracowników.
  • Wsparcie w codziennych pracach administracyjnych w ramach potrzeb projektowych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, preferowane kierunki: administracja, marketing, zarządzanie.
  • Dyspozycyjność (pon.-pt., w godzinach 9:00-17:30).
  • Wysoki poziom kultury osobistej.
  • Zaangażowanie i doskonała organizacja pracy.
  • Komunikatywność, dokładność, umiejętność pracy w zespole.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Chęć rozwoju i uczenia się.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/zlecenie lub B2B, w zależności od preferencji kandydata.
  • Pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna i karta sportowa.
  • Dużo wyzwań i możliwość rozwoju osobistego poprzez udziału w ciekawych, ambitnych projektach.
  • Miłą atmosferę w pracy atmosferę pracy w środowisku dynamicznie rozwijającej się firmy. doradczej, w zespole tworzonym przez profesjonalistów i kolegów po fachu oraz przyjaciół po godzinach.
  • Dogodna lokalizacja biura.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do JT Weston sp. z o.o. (Pracodawca, JT Weston), wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JT WESTON sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu udziału w przyszłych rekrutacjach”.

W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, kontaktując się z nami pod adresem: daneosobowe@jtweston.pl.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest JT Weston sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 29 (00-867 Warszawa).

Z JT Weston można skontaktować się poprzez e-mail: daneosobowe@jtweston.pl lub pisemnie wysyłając korespondencję na adres wskazany powyżej.

Cele przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania

Twoje dane będą przetwarzane przez JT Weston w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, podstawą prawną przetwarzania jest Twoja zgoda.

W przypadku, w którym wyraziłeś odrębną zgodę na przetwarzanie danych w celu udziału w przyszłych rekrutacjach, podstawą prawną przetwarzania jest Twoja zgoda.

Okres, przez który dane będą przechowywane

Twoje dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, lecz nie dłużej niż przez okres 3 miesięcy.

Jeśli wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych w celu udziału w przyszłych rekrutacjach, Twoje dane będą przechowywane do momentu wycofania zgody, lecz nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Przysługuje Ci prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania danych osobowych jest Twoja zgoda, masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dobrowolność podania danych

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do udziału w procesie rekrutacyjnym.

Skutkiem ich niepodania będzie brak możliwości uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym.

Dodano dnia: 20-01-2019

JT Weston sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty JT Weston sp. z o.o.

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji