Genpact Gateway Program!

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Hi Genpacteer to be,

Which is your biggest dream? How do you imagine your journey from now on? Ambition will certainly help you explore to the moon and back, we are sure of that, but doing so in a multicultural environment, surrounded by great people will make the experience memorable. At Genpact, young professionals can learn about accounting, procurement, customer service, while even upgrading their language skills. Sounds good, right?

Our colleagues have access to a wide range of learning and development opportunities, special discounts and subscriptions, insurances and wellbeing activities, while building solid knowledge on a wide range of activities.

Miejsce pracy: Kraków

Znasz niemiecki na poziomie B1 i rozważasz podniesienie swoich kompetencji językowych? Poszukujemy chętnych do nowego zespołu, jednocześnie oferujemy kursy doszkalające z języka niemieckiego od poziomu B1 do poziomu B2!

Jaki jest zakres obowiązków?

  • Odpowiadanie na zapytania klientów.
  • Procesowanie danych w systemie (weryfikacje, wprowadzanie i procesowanie danych w systemie).
  • Rozwiązywanie problemów klientów.
  • Kontakt z klientem.

Czego poszukujemy?

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Chęci do kontynuowania nauki języka niemieckiego i wykorzystywania go w pracy.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Motywacji do pracy oraz chęć rozwoju.

Co proponujemy?

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę.
  • Kurs doszkalający z języka niemieckiego – z poziomu min. B1.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Uczestnictwo w szkoleniach (wdrożeniowe, umiejętności miękkie, szkolenia systemowe).
  • Możliwości rozwoju.
  • Benefity (ubezpieczenie, opieka medyczna Luxmed, karta Multisport, dodatkowe dni urlopu).

If you are interested, please send your CV in English by clicking "Aplikuj teraz" button.

Kindly please see our Privacy Notice for Employment Candidates: http://www.genpact.com/about-us/privacy-notice-for-employment-candidates.

Dodano dnia: 20-01-2019

Genpact Poland

Zobacz wszystkie oferty Genpact Poland

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji