Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. przetwarzania danych - input / statystyka

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Opis obrazka

Swobodnie rozmawiasz po angielsku, lubisz pracować z danymi, obsługa programu Excel nie stanowi dla Ciebie wyzwania? Chcesz pracować w miłej atmosferze, w międzynarodowym środowisku, w pracy, w której masz jasno wyznaczony zakres obowiązków, ale nie musisz mierzyć się z mitycznym korporacyjnym targetem?

To świetnie się składa, bo do NOCy poszukujemy osób właśnie takich jak Ty!

Do dynamicznie rozwijającego się Nielsen Operations Center poszukujemy osoby do pracy na stanowisku

Specjalisty ds. Przetwarzania Danych

Zadania, które Cię czekają:

  • Weryfikacja poprawności i kompletności danych, które otrzymujemy od naszych partnerów.
  • Wstępne przetwarzanie surowych danych.
  • Operacje statystyczne konieczne do przygotowania raportów.
  • Kontakt z klientami wewnętrznymi czyli kolegami z Nielsena pracującymi w różnych europejskich miastach.
  • Praca w międzynarodowych zespołach, w dużej mierze w języku angielskim.
  • Ulepszanie i usprawnianie naszych wewnętrznych procesów.

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Dobrej znajomości języka angielskiego (poziom B2).
  • Dyplomu wyższej uczelni w obszarze nauk ścisłych lub ekonomicznych.
  • Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-17:00.
  • Bardzo dobrej znajomości programu MS Excel lub Google Sheets.
  • Zdolności analitycznych i postawy zorientowanej na szukanie rozwiązań.
  • Znajomość VBA, SQL lub R będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę.
  • Opiekę medyczną w Medicover.
  • Kartę Multisport.
  • Dodatkowe dni urlopowe.
  • Szkolenia w formie gamifikacji.
  • Platformę Benefitową (vouchery, bilety do kina i teatru, bony zniżkowe).
  • Indywidualne ścieżki kariery.
  • Programy rozwojowe.
  • Super lokalizację: Dworzec Gdański.
  • Przepyszną kawę i herbatę.

Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie CV w języku polskim, klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Dodano dnia: 13-01-2019

Nielsen

Zobacz wszystkie oferty Nielsen

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji