Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Administrative Assistant

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Opis stanowiska:

  • koordynacja nad obiegiem dokumentacji kadrowo-księgowej,
  • przygotowanie faktur dla kontrahentów,
  • planowanie delegacji,
  • dbanie o zaopatrzenie biura,
  • wykonywanie prac zleconych, związanych z bieżącymi działaniami,
  • koordynacja komunikacji między biurem rachunkowym, a firmą,
  • praca w wymiarze 12-20h/tydzień.

Wymagania:

  • odpowiedzialność i umiejętność samoorganizacji,
  • znajomość zagadnień z zakresu księgowości,
  • studia licencjackie z finansów i rachunkowości lub zarządzania,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność 12-20h w tygodniu,
  • bierna znajomość angielskiego (znajomość francuskiego będzie atutem).

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w dynamicznie rozwijającym się start-upie,
  • elastyczny grafik pozwalający na komfortowe połączenie studiów z pracą,
  • najatrakcyjniejszą stawkę dla początkujących 20 zł/h,
  • pracę w prestiżowym biurowcu w ścisłym centrum Warszawy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Uprzejmie przypominamy o konieczności zamieszczenia w swojej ofercie klauzuli następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Dodano dnia: 20-12-2018

French-Polish-Bridges

Zobacz wszystkie oferty French-Polish-Bridges

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji