Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem angielskim/rumuńskim

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży,
  • telefoniczna obsługa sprzedażowa i posprzedażowa klientów,
  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi telefonicznej Klientów,
  • bieżący kontakt i opieka nad klientami biznesowymi,
  • terminowość wykonania działań operacyjnych dotyczących poszczególnych projektów sprzedażowych,
  • przygotowywanie ofert, obsługa zamówień, wprowadzanie danych do systemu.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka rumuńskiego lub biegła znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku w Dziale Obsługi Klienta,
  • wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie ekonomiczne),
  • dobra znajomość branży i specyfiki pracy w Call Center/ Customer Service,
  • nastawienie na realizację celów biznesowych,
  • biegła obsługa komputera w zakresie MS Office,
  • znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • satysfakcjonującą, pełną wyzwań pracę w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w systemie 5 – dniowym, jednozmianowym,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
  • indywidualnie dopasowana ścieżka szkoleń,
  • benefity pozapłacowe (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna).

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz"

Dodano dnia: 19-12-2018

HR Partner

Zobacz wszystkie oferty HR Partner

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji