Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

W związku z rozwojem naszego Klienta na krakowskim rynku pracy poszukujemy osób otwartych na wyzwania zawodowe i zainteresowanych zdobyciem profesjonalnego doświadczenia.

Wymagania:

- Student(ka) ostatnich lat studiów, zainteresowany(-a) rozwojem zawodowym w obszarze marketingu, obsługi klienta oraz sprzedaży usług IT (aplikacje biznesowe)
- Wysoka komunikatywność i umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z klientem
- Pozytywne nastawienie, otwartość, determinacja w dążeniu do celu
- Nastawienie na zdobywanie nowej wiedzy, szczególnie z zakresu działalności przedsiębiorstw, wartości dodanej dostarczanej przez rozwiązania IT, produktów związanych z IT (ERP, zarządzanie procesami, aplikacje mobilne, analityka danych, platformy planistyczne) oraz efektywnej sprzedaży
- Zainteresowanie obszarem IT (aplikacje biznesowe) będzie atutem
- Komunikatywny poziom języka angielskiego

Obowiązki:

- Rozwój relacji biznesowych z istniejącymi oraz nowymi klientami firmy (prospecting)
- Pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z kadrą menadżerską średniego i wysokiego stopnia (c-level)
- Praca w procesie sprzedaży usług i rozwiązań oferowanych przez firmę
- Umawianie spotkań i obsługa logistyki procesu sprzedaży
- Działania według metodyki Customer Centric Selling
- Pomoc w bieżących zadaniach administracyjnych związanych z obsługą procesu sprzedaży i prowadzenia biura

Oferujemy:

- Realny wpływ na rozwój firmy poprzez indywidualne działania
- Pracę w młodym dynamicznym zespole
- Udział w specjalistycznych szkoleniach prowadzonych przez ekspertów w swojej dziedzinie
- Pakiet benefitów pozapłacowych
- Elastyczną formę zatrudnienia

Prosimy o aplikowanie poprzez formularz: https://praca.testhr.pl/6942

Dodano dnia: 11-12-2018

Advisory Group TEST Human Resources

Zobacz wszystkie oferty Advisory Group TEST Human Resources

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji