Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Staż w Dziale Sprzedaży Eksportowej

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Amica S.A. to największy polski producent sprzętu gospodarstwa domowego i jedna z najbardziej uznanych firm notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Aktualnie wraz z Fundacją Rozwoju Talentów zapraszają do aplikacji na staż w Dziale Sprzedaży Eksportowej.

TWOJE ZADANIA W TRAKCIE STAŻU:

obsługa klientów zagranicznych,
współpraca ze spółkami zagranicznymi,
wsparcie przy przygotowaniu analizy rynku, ofert konkurencji,
współpraca z innymi działami w firmie,
wsparcie administracyjne.

JESTEŚ IDEALNYM KANDYDATEM, JEŻELI:

jesteś studentem ostatniego roku studiów lub absolwentem,
z płynnością posługujesz się językiem angielskim (znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem),
wykazujesz dyspozycyjność, chęć rozwijania się w obszarze sprzedaży eksportowej,
posiadasz zdolności analityczne,
znasz MS Excel na poziomie przynajmniej średniozaawansowanym,
jesteś komunikatywny i lubisz pracę w zespole,
szybko się uczysz,
jesteś samodzielny i dobrze zorganizowany.

MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:

roczny, płatny staż,
udział w szkoleniach,
zdobycie cennego doświadczenia zawodowego i wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce,
poznanie metod pracy w międzynarodowej korporacji,
niezbędne narzędzia do pracy.

Aplikuj na: https://trampolinatalentow.pl/ogloszenie/306

Dodano dnia: 11-10-2018

Fundacja Rozwoju Talentów

Zobacz wszystkie oferty Fundacja Rozwoju Talentów

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji