Referent ds. serwisu na rynek francuski

Lokalizacja: Kornice

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Kornice (śląskie)

Umiejętności:

- rozpatrywanie reklamacji,
- obsługa zamówień i reklamacji klientów
- Obsługa reklamacji
- obsługa korespondencji i reklamacji
- Analiza reklamacji
- obsługa procesu reklamacji
- Rozpatrywanie Reklamacji
- Wyjaśnanie reklamacji, obsługa klienta
- Rozpatrywanie reklamacji, dyspozycji oraz zapytań Klientów
- obsługa serwisu
- reklamacje klienta
- Obsługa klienta
- Reklamacje
- zarządzanie reklamacjami

Lider HR 2017 – Odpowiedzialny pracodawca, pierwszy na świecie producent, który  wprowadził do masowej produkcji technologię V-Perfect, dzięki której niezmiennie jest w stanie proponować swoim klientom najwyższą jakość oraz precyzyjnie wykończoną stolarkę PVC

szuka ambitnych, energicznych i optymistycznych osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Uruchamianie procesu usuwania reklamacji,

  • Ustalenie zasadności reklamacji oraz sporządzenie odpowiedzi na zasadność zgłoszonej reklamacji do Działu Handlowego oraz sposobu jej usunięcia lub zakończenia,

  • Analiza i raportowanie ilości reklamacji w stosunku: wpływające do zakończonych,

  • Kontrola kompletności wpisów w programie serwisowym,

  • Prowadzenie dokumentacji, sporządzanie raportów.

Wymagania:

  • Znajomość języka francuskiego na poziomie min. B2

  • Otwartość, komunikatywność,

  • Umiejętność pracy w sytuacjach stresujących,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Zaoferujemy Ci miejsce pracy, które zapewnia...

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole,

  • Pracę w  stale rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu i ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Wysokie standardy pracy oraz liczne benefity,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy.

Dodano dnia: 20-09-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji