Specjalista ds. zarządzania zamówieniami z językiem włoskim

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Kraków (małopolskie)

Branża:

- Administracja biurowa
- Obsługa klienta/Call Center

Umiejętności:

- Realizacja zamówień
- Order Management
- Obsługa reklamacji
- customer care
- Order Administration
- Customer Relationship Management
- przyjmowanie zamówień
- Budowanie relacji z klientem
- budowanie długotrwałych relacji z klientem
- Obsługa klienta
- Umiejętność budowania relacji z ludźmi
- Ability to work under pressure
- realizacje zamówień
- Customer Focus
- Stress Resistant
- zamówienia
- Professional Customer Service
- Budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych biznesowych relacji z klientami

Hi Genpacteer to be,

Which is your biggest dream? How do you imagine your journey from now on? Ambition will certainly help you explore to the moon and back, we are sure of that, but doing so in a multicultural environment, surrounded by great people will make the experience memorable. At Genpact, young professionals can learn about accounting, procurement, customer service, while even upgrading their language skills. Sounds good, right?

Our colleagues have access to a wide range of learning and development opportunities, special discounts and subscriptions, insurances and wellbeing activities, while building solid knowledge on a wide range of activities.

Learn more about Genpact from www.genpact.com  / www.youyourself.pl

Opis stanowiska:

  • Odpowiadanie na zapytania klientów (kontakt telefoniczny, mailowy itp.)

  • Procesowanie zamówień (przyjmowanie, weryfikacja, wprowadzanie zamówień)

  • Zarządzanie cyklem zamówień

  • Dbanie o poprawność i prawidłowość dokumentacji

  • Rozwiązywanie problemów klientów

  • Kontakt z klientem

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka włoskiego, min. B2/C1

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel

  • Wysoka kultura osobista i umiejętność komunikacji z Klientem

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Motywacja do pracy oraz chęć rozwoju

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Uczestnictwo w szkoleniach (wdrożeniowe, kursy językowe, umiejętności miękkie)

  • Możliwości rozwoju

  • Benefity (ubezpieczenie, opieka medyczna Luxmed, karta Multisport, dodatkowe dni urlopu)

Kindly please see our Privacy Notice for Employment Candidates:

Dodano dnia: 20-09-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji