Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. Wdrożeń Nowych Projektów

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała (śląskie, Polska)
Nr ref.: 3769/2018/JOBS

Branża:

- Łańcuch dostaw
- Motoryzacja
- Produkcja

Forma zatrudnienia: pełen etat

Naszym klientem (docelowym Pracodawcą kandydata) jest międzynarodowa firma motoryzacyjna z siedzibą w Nowej Soli, dla której poszukujemy lidera logistyki produkcyjnej.

Zadania:

  • koordynacja wdrażania nowych projektów - m. in. kontakt z klientem, monitorowanie terminowego i należytego wykonania poszczególnych działań przez zespół wdrożeniowy,

  • współpraca z innymi działami w firmie w zakresie nowych uruchomień,

  • budowanie dobrego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne lub zgodne z profilem firmy),

  • min. 2 letnie doświadczenie w dziale jakościowym lub nowych uruchomień branży motoryzacyjnej,

  • znajomość metodologii APQP (mile widziana znajomość narzędzi jakościowych),

  • zdolności analityczne i organizacyjne,

  • wysoka kultura osobista, profesjonalizm i etyka,

  • dyspozycyjność,

  • prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • ciekawą i stałą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji w branży Automotive,

  • możliwość aktywnego uczestnictwa w rozwoju firmy i kształtowaniu strategii firmy,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku,

  • praca w  nowoczesnym zakładzie o wysokiej kulturze organizacyjnej,

  • pakiet socjalny, ubezpieczenia grupowe dla pracowników, dodatkową opiekę medyczną.

Dodano dnia: 09-09-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji