Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. Personalnych

Lokalizacja: Łódź

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Łódź (łódzkie, Polska)
Nr ref.: 3761

Branża:

- Human Resources / Zasoby ludzkie
- Inne
- Motoryzacja
- Kadry / Wynagrodzenia
- Rekrutacja / Employer Branding
- Szkolenia / Rozwój
- Zarządzanie HR
- Inne

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: wyższe

Minimalne doświadczenie: 2-4 lat

Naszym Klientem (docelowym Pracodawcą kandydata) jest firma produkcyjna, dedykująca swoje produkty dla przemysłu motoryzacyjnego i AGD.

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za całość procesu rekrutacyjnego pracowników administracyjnych oraz niższego i średniego szczebla menedżerskiego,

  • działania związane z budowaniem wizerunku firmy,

  • zapewnienie komunikacji wewnątrz organizacji,

  • zarządzanie systemami motywacji finansowej i pozafinansowej,

  • sporządzanie i analiza wskaźników/ raportów HR,

  • wsparcie kadry zarządzającej w kwestiach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi  i prawem pracy,

  • koordynacja procesów oceny rocznej pracowników, badania satysfakcji i zaangażowania pracowników oraz employer brandingu,

  • badanie potrzeb szkoleniowych oraz realizacja polityki szkoleniowej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,

  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel,

  • znajomość prawa pracy,

  • samodzielność w realizacji powierzonych projektów.

Oferujemy:

  • pracę wielozadaniową, samodzielność,

  • szkolenia zawodowe i językowe,

  • pakiet socjalny.

Dodano dnia: 08-09-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji