Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Inżynier Przepływów Materiałowych

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Katowice (śląskie, Polska)
Nr ref.: 3756/2018/JOBS

Branża:

- Badania i rozwój
- Budownictwo
- Produkcja
- Energetyczne
- Instalacje

Forma zatrudnienia: pełen etat

Naszym Klientem jest zakład produkcyjny, będący częścią firmy o globalnym zasięgu.

Główne zadania:

  • planowanie i optymalizacja przepływu materiałów pomiędzy produkcją a magazynem,

  • projektowanie i koordynowanie procesu zarządzania materiałowego (layout przepływów materiałowych),

  • wdrażanie procesu zgodnie z przepisami BHP, standardami wewnętrznymi grupy,

  • ciągłe doskonalenie oraz analiza procesów logistycznych z wykorzystaniem narzędzi Lean Management,

  • uczestnictwo w doskonaleniu systemu SAP,

  • prowadzenie audytów, szkolenie pracowników,

  • ścisła współpraca z magazynem.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe logistyczne lub techniczne,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość systemów zarządzania produkcją w oparciu o filozofię Lean Manufacturing,

  • zdolności analityczne,

  • umiejętność pracy w grupie oraz zdolności organizacyjne,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu globalnym,

  • atrakcyjny pakiet wynagrodzenia.

Dodano dnia: 07-08-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji