Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Kierownik Działu UR

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała (śląskie, Polska)
Nr ref.: 3742

Branża:

- Inne
- Inżynieria
- Produkcja

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: wyższe

Minimalne doświadczenie: 2-4 lat

Dla producenta wysokiej klasy komponentów dla wiodących marek z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osoby, która przejmie odpowiedzialność za obszar utrzymania  ruchu w zakładzie.

Zadania:

  • zapewnienie poprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń poprzez działania prewencyjne i interwencyjne,

  • wsparcie operacyjne i specjalistyczne przy dokonywaniu analiz oraz krytyczności, awarii,

  • opracowanie propozycji ulepszeń i interwencji naprawczych maszyn/urządzeń,

  • odpowiedzialność za realizację planu napraw, konserwacji i remontu maszyn,

  • współpraca z działem produkcji i serwisami zewnętrznymi w zakresie utrzymania ruchu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (kierowniczym),

  • znajomość systemu ISO 9000: IATF, znajomość SZŚ ISO 14001,

  • znajomość TPM, SPC,  zasad organizacyjnych realizacji procesów produkcyjnych w powierzonym obszarze,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Klient oferuje:

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

  • ciekawe wyzwania w innowacyjnym środowisku pracy,

  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji (szkolenia ) oraz rozwoju.

Dodano dnia: 07-08-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji