Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Monter Instalacji Elektrycznych

Lokalizacja: Bytom

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Bytom (śląskie, Polska)
Nr ref.: 3713/2018/JOBS

Branża:

- Energetyka
- Inne
- Praca fizyczna

Forma zatrudnienia: pełen etat

Współpracujemy z niedużym, ale prężnie działającym polskim pracodawcą, świadczącym usługi w zakresie prac elektrycznych i zagospodarowania odpadów energetyki. Firmę cechuje "ludzkie" i elastyczne podejście do pracownika, stabilny zespół i dobre warunki pracy.

Główne zadania:

  • wykonywanie i modernizacja instalacji elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd, okablowanie szaf sterowniczych, okablowanie linii produkcyjnych, okablowanie obiektów przemysłowych

  • i handlowych),

  • montowanie układów automatyki,

  • współpracowanie w około 10 osobowym zespole, realizowanie projektów dla klientów polskich i zagranicznych (głównie z Niemiec i Skandynawii).

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie o profilu elektrycznym - minimum podstawowa znajomość zagadnień elektrycznych (schematy elektryczne, torba narzędziowa elektryka),

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

  • doświadczenie w zakresie elektryki będzie dużym atutem, choć nie jest konieczne - istnieje możliwość nauki zawodu,

  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych w kraju i zagranicą,

  • mile widziane uprawnienia SEP 1 kV,

  • prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę podpisaną z bezpośrednim pracodawcą,

  • elastyczny czas pracy, współpraca przy realizacji projektu za granicą 2 - 3 tygodni, przyjazd do Polski na 1 - 2 tygodni (czas wolny w Polsce jest również opłacany),

  • atrakcyjne wynagrodzenie (do ustalenia z pracodawcą, przy założeniu miesięcznego pobytu za granicą 8000 PLN na rękę),

  • pracę w doświadczonym zespole,

  • możliwość poszerzania wiedzy oraz zdobywania doświadczenia w zakresie technologii i montażu układów automatyki - pomoc we wdrożeniu do zawodu w przypadku osób bez doświadczenia,

  • możliwość godzenia studiów zaocznych z pracą,

  • atrakcyjne warunki pracy (firma opłaca hotel/pensjonat, zapewnia transport samochodem na miejsce realizacji zlecenia w grupie 3-5 osób dedykowanych do danego projektu).

Dodano dnia: 03-08-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji