Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Technik Serwisu (bramy przemysłowe)

Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry (śląskie, Polska)
Nr ref.: 3752/2018/JOBS

Branża:

- Obsługa klienta
- Praca fizyczna
- Produkcja

Forma zatrudnienia: pełen etat

Współpracujemy z firmą świadczącą usługi w zakresie montażu i serwisu bram przemysłowych

i systemów przeładunkowych. Firma oferuje produkty wiodących marek i doradza klientom biznesowym w doborze optymalnych rozwiązań. Jako firma Horyzont kandydatom oferujemy pomoc w przygotowaniu do rozmowy rekrutacyjnej na stanowisko Technik Serwisu i późniejszej negocjacji warunków pracy z pracodawcą.

Zadania:

  • świadczenie usług w zakresie serwisowania oraz montażu bram segmentowych, bram szybkobieżnych, doków przeładunkowych oraz powiązanych urządzeń,

  • realizacja zgłoszeń serwisowych z firm mieszczących się na terenie aglomeracji śląskiej

  • wykonywanie podstawowych prac mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych i pokrewnych,

  • sporządzanie raportów i dokumentacji z wykonywanych prac,

  • doradzanie rozwiązań technicznych klientom firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (elektryczne, mechaniczne lub pokrewne),

  • doświadczenie w pracy związanej z serwisem lub montażem bram czy systemów przeładunkowych,

  • umiejętność czytania schematów (elektrycznych),

  • znajomość MS Office,

  • zmysł techniczny,

  • łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania relacji,

  • prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • atrakcyjne godziny pracy (w godzinach 8:00 - 16:00),

  • umowę o pracę podpisaną z bezpośrednim pracodawcą,

  • telefon i auto służbowe z pełnym wyposażeniem serwisowym (trzymane na parkingu strzeżonym lub posesji domu),

  • indywidualne podejście do pracownika (praca dotyczy niewielkiej, liczącej do 10 osób firmy),

  • praca na wysokiej jakości produktach.

Dodano dnia: 03-08-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji