Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. Szkoleń I Rozwoju Pracowników

Lokalizacja: Gliwice

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Gliwice (śląskie, Polska)
Nr ref.: 3748/2018/JOBS

Branża:

- Administracja biurowa
- Human Resources / Zasoby ludzkie

Forma zatrudnienia: pełen etat

Naszym klientem jest firma produkująca komponenty dla wiodących marek w branży motoryzacyjnej.

Główne zadania:

  • proponowanie i wdrażanie  nowych rozwiązań w zakresie metod i narzędzi wspomagających rozwój pracowników,

  • analiza potrzeb rozwojowych pracowników w oparciu o przeprowadzony proces oceny pracy,

  • przygotowywanie planu działań rozwojowo - szkoleniowych, organizacja szkoleń dla pracowników,

  • administrowanie szkoleniami zgodnie z wewnętrznymi procedurami,

  • organizowanie i udział w projektach rozwojowych z zakresu HR (employer branding, wdrażanie pracowników - onborading, ocena pracy, badanie zaangażowania i satysfakcji pracowników, indywidualne plany rozwoju, modele kompetencyjne itp.),

  • wsparcie pracowników i menedżerów w realizacji procesów zarządzania zasobami ludzkimi zgodnie z przyjętymi standardami.

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze rozwoju pracowników, tworzenia planu potrzeb rozwojowych i administrowaniu szkoleniami,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Word),

  • samodzielność, proaktywność, zaangażowanie,

  • relacyjność, kultura osobista.

Nasz Klient oferuje:

  • premie kwartalne,

  • Medicover, kartę Multisport,

  • szkolenia (w tym języków obcych),

  • ZFŚS.

Dodano dnia: 02-08-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji