Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Automatyk

Lokalizacja: Cały kraj

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Automatyk
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza (śląskie, Polska)
Nr ref.: 3633/2018/JOBS

Branża:

- Motoryzacja
- Produkcja

Forma zatrudnienia: pełen etat

Współpracujemy z firmą, która jest częścią międzynarodowej struktury o prawie 100-letniej historii. Gliwicki zakład należy do najnowocześniejszych tego typu fabryk w Polsce i na świecie. W ciągu ostatnich lat dzięki produkcji pożądanych na rynku komponentów motoryzacyjnych, zastosowanym technologiom i dynamicznej ekspansji, stał się ekspertem i liderem w swojej dziedzinie. Zapewnia jedne z najlepszych na ternie Śląska warunków pracy. Dla tej właśnie firmy poszukujemy osób na stanowisko Automatyka - u kandydatów kluczowym atutem będzie wiedza i doświadczenie zawodowe w zakresie automatyki.

Główne zadania:

  • utrzymanie ruchu linii w zakresie automatyki,

  • realizacja działań prewencyjnych i remontowych,

  • uruchamianie nowych i optymalizowanie istniejących układów automatyki,

  • dokonywanie modyfikacji w oprogramowaniu PLC,

  • kontrola elementów bezpieczeństwa,

  • udział w projektach TPM, KAIZEN, 5S

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne średnie lub wyższe,

  • doświadczenie zawodowe w zakresie automatyki (najlepiej z firmy produkcyjnej w dziale utrzymania ruchu),

  • podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn,

  • podstawowa wiedza na temat pisania programów i diagnozowania sterowników PLC ,

  • umiejętnością czytania schematów elektrycznych,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (równoważnym),

  • mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • mile widziane uprawnienia z gr. G1, G2 lub G3,

  • mile widziana znajomość Visual Studio C#, systemów wizyjnych lub robotów przemysłowych.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w firmie, będącej jedną z największych inwestycji na terenie Śląska,

  • pracę w firma, która systematycznie się rozwija, zwiększa produkcję i buduje nowe hale,

  • dobre i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • profesjonalne i dynamiczne środowisko pracy,

  • możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i zróżnicowane możliwości rozwoju,

  • liczne szkolenia,

  • stałe godziny pracy,

  • atrakcyjne zarobki,

  • pakiet benefitów (regularne premie, prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, dofinansowanie do stołówki i inne).

Dodano dnia: 21-07-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji