Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Analityk ds. Operacji

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Opis obrazka

Marsh & McLennan Companies (MMC) is a global professional services firm offering clients advice and solutions in the areas of risk, strategy and people. Marsh is a leader in insurance broking and risk management; Guy Carpenter is a leader in providing risk and reinsurance intermediary services; Mercer is a leader in talent, health, retirement and investment consulting; and Oliver Wyman is a leader in management consulting.

W związku z dynamicznym rozwojem w obszarze usług IProcurement, MMC Service Group  (zespół European Business Support Center) poszukuje kandydatów na stanowisko:

(zespół IProcurement, biuro w Warszawie)

OPIS STANOWISKA:

  • Wprowadzanie zamówień do bazy zakupowej, tworzenie danych dostawców zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy.
  • Procesowanie i sprawdzanie zamówień, faktur oraz innych dokumentów w ramach procesu IProcurement.
  • Współpraca z pracownikami firmy w sprawach związanych z procesem zakupowym.
  • Przygotowywanie raportów z systemu.
  • Współpraca z działem finansowym oraz zespołem płatności w Indiach.

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie.
  • Wyższe wykształcenie.
  • Zdolności analityczne.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu MS Excel.
  • Samodzielność, dokładność, terminowość i staranność w wykonywaniu obowiązków.
  • Umiejętność współpracy w zespole.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Teoretyczna i / lub praktyczna znajomość pojęć z zakresu rachunkowości i klasyfikacji kosztów oraz zasad ich ewidencji będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi procesów zakupowych będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, karta Lunch, dofinansowanie do kursów językowych).
  • Pracę w nowoczesnym budynku zlokalizowanym w centrum Warszawy (okolice Ronda Daszyńskiego).

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV w języku angielskim klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Please include the following statement: „Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn.. zm.) informuję, iż administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Marsh Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807), przy Alejach Jerozolimskich 98. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.”

Dodano dnia: 14-07-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji