Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Płatny Staż w Dziale Kredytów

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Młochów k/Warszawy

Grupa Volvo to jeden z wiodących światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów i maszyn budowlanych, systemów napędowych do urządzeń morskich i przemysłowych. Jesteśmy również odpowiedzialni za zapewnienie rozwiązań związanych z finansowaniem i serwisem.

Volvo Financial Services dostarcza kompleksowych usług finansowych dla marek Grupy Volvo.  Wspiera klientów oraz dealerów w  nabywaniu produktów potrzebnych dla biznesu w celu wzmocnienia długoterminowych relacji i osiągnięcia przez nich sukcesu. Pracując z Volvo Financial Services będziesz częścią globalnego i wielokulturowego zespołu ludzi, którzy pracują z energią, pasją i szacunkiem dla człowieka.

Obecnie poszukujemy osoby zainteresowanej płatnym stażem w Dziale Kredytów. Staż u nas umożliwia udział w ciekawych projektach jak również daje szansę związania się z naszą firmą na dłużej.

W trakcie stażu będą realizowane następujące zadania:

  • Wspieranie realizacji prowadzonych projektów,
  • Koordynowanie kolejki wniosków kredytowych,
  • Wstępna weryfikacja wniosków kredytowych pod względem kompletności dokumentów,
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów,
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Od osób zainteresowanych podjęciem płatnego stażu oczekujemy:

  • Studia ekonomiczne lub pokrewne w toku (min. III rok),
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętności analityczne,
  • Dokładność i zaangażowanie,
  • Nastawienie na rozwój,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Biegła obsługa PC.

Oferujemy:

  • Płatny, roczny staż w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia poprzez uczestnictwo w bieżących projektach oraz realizowanie odpowiedzialnych zadań,
  • Codzienną naukę w atmosferze dzielenia się wiedzą,
  • Zajęcia jogi w biurze,
  • Owoce w każdą środę,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych pod okiem profesjonalistów oraz pogłębienia znajomości języka angielskiego,
  • Zdobycie doświadczenia z zakresu leasingu i podobnych produktów finansowych,
  • Po zakończeniu programu stażowego najlepszym uczestnikom zaoferujemy zatrudnienie i możliwość rozwoju w strukturach Grupy Volvo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Dodano dnia: 14-07-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji