Specjalista ds. Analizy Rynku i Projektów Inwestycyjnych

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

PURO to więcej niż hotel. To otwarty dom, w którym dużo się dzieje.

Lobby to duży pokój dzienny, tętniący życiem od rana do wieczora. Tam rozpoczniesz poranek z kubkiem kawy, zaszyjesz się z laptopem, a wieczorem wypijesz wino z przyjaciółmi. Restauracje i bary w PURO otwarte są dla wszystkich. Spotkasz tam gości z całego świata i ludzi miasta.

W PURO otaczamy się najlepszym wzornictwem. Cenimy młodych artystów i kolekcjonujemy ich dzieła. Popularyzując design i sztukę opowiadamy o współczesnym świecie.

Lubimy miasto i miejskie życie. Dlatego zawsze znajdziesz nas w centrum. Dzięki lokalizacji oraz inspiracji miejscowa architektura każdy hotel stanowi jego integralna część.

PURO to wyjątkowe hotele, które tworzą wyjątkowi ludzie. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ANALIZY RYNKU I PROJEKTÓW INWESTYCYJNYCH

TWOJE GŁÓWNE ZADANIA:

  • Przygotowywanie biznes planów nowych projektów inwestycyjnych
  • Analiza i przygotowanie zestawień dot. kosztów projektów inwestycyjnych
  • Przygotowywanie raportów dot. wypłacanych transz kredytowych
  • Analiza rynku nieruchomości, rynku hotelarskiego
  • Przygotowywanie i organizacja dokumentacji kredytowej

TY:

  • Jesteś absolwentem/ką studiów wyższych na kierunku ekonomia lub studentem/ką ostatniego roku studiów o kierunku:  Finanse / Bankowość ze specjalizacją nieruchomości
  • Masz minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znasz biegle język polski i angielski
  • Excel nie ma przed Tobą tajemnic
  • Charakteryzuje Cię poczucie humoru, optymizm oraz nieugięta  elastyczność
  • Masz analityczny umysł i umiejętność strategicznego myślenia oraz innowacyjne podejście do postawionych zadań

MY:

  • Oferujemy pracę w fajnym zespole, przyjaznej, nieformalnej atmosferze w dziale inwestycyjnym w centrali dynamicznie rozwijającej się sieci PURO Hotels
  • Zapewniamy umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport oraz ubezpieczenia grupowego oraz zniżki na pobyty w hotelach sieci PURO
  • Umożliwiamy zdobycie wiedzy praktycznej z zakresu procesu finansowania przedsięwzięć inwestycyjnych, analiz rynkowych, przebiegu inwestycji hotelowej, rynku nieruchomości
  • Zapewniamy rozwój poprzez samodzielne wykonywanie zadań pod kierunkiem profesjonalistów

Brzmi ciekawie? Zaaplikuj!

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz"

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PURO Hotels sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PURO Hotels sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami na adres rekrutacja@purohotel.pl

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

Dodano dnia: 14-07-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji