Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta Szkodowego

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Opis obrazka

WYBIERZ FIRMĘ,

KTÓRĄ BĘDZIESZ MÓGŁ/MOGŁA KSZTAŁTOWAĆ

Dynamicznie rozwijająca się firma LINK4, lider ubezpieczeń direct w Polsce, laureat nagrody Great Place to Work 2018, zwycięzca rankingu na Najlepszego Pracodawcę w Polsce w 2013, 2014, 2016 w kategorii duże firmy, poszukuje osoby na stanowisko:

Jeśli szukasz pracy związanej wyłącznie z telefoniczną obsługą klienta oraz solidnego pracodawcy, który docenia każdego pracownika – dołącz do naszego zespołu!

TWOJE ZADANIA:

  • Rejestracja nowych szkód zgłaszanych przez klientów
  • Udzielanie telefonicznej informacji klientom w związku z wcześniej zgłaszanymi szkodami

WYSTARCZY, ŻE:

  • Chcesz nieść pomoc klientom i masz w sobie otwartość oraz nastawienie na pracę zespołową
  • Masz czas od poniedziałku do piątku miedzy 9 a 17 oraz w jedną sobotę w miesiącu, również w tych godzinach

ZAPEWNIMY CI:

  • Uczciwe warunki zatrudnienia – umowa o pracę, wynagrodzenie po okresie próbnym do 3000 zł brutto + premia za jakość wykonywanej pracy
  • Szkolenie wstępne – przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie abyś mógł/ła komfortowo rozpocząć samodzielną pracę
  • Pakiet benefitów, liczne akcje na rzecz pracowników
  • Niepowtarzalną atmosferę – bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek

zLINKuj się z nami!

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Dodano dnia: 14-07-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji