Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Program Stażowy w Rozwoju Sprzedaży

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Jakie będą Twoje zadania:

  • kształtowanie obrazu rynku FMCG poprzez zaangażowanie w innowacyjne projekty
  • nauczenie się wykorzystywać dostępne nam dane przy tworzeniu raportów i zestawień, które pomagają członkom działu i Siłom Sprzedaży w codziennej pracy
  • współtworzenie zadań dla setek przedstawicieli handlowych

Jakich osób szukamy:

  • którzy są świeżo upieczonymi absolwentami studiów, bądź zbliżają się do  końca studiów
  • biegle mówią po angielsku
  • napędzane są ciekawością
  • dochodzą do sedna problemów i poszukują najlepszych rozwiązań,
  • nie obawiają się pracy z danymi
  • wiedzą, że różnica tkwi w szczegółach i dbają o nie
  • mają za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe, bądź były zaangażowane w organizacje studenckie
  • potrafią i chcą pracować w zespole

Co oferujemy?

  • 6 miesięczny płatny staż z elastycznymi godzinami pracy
  • konkurencyjna pensja i benefity
  • szkolenie i możliwość rozwoju
  • super atmosfera
  • wyzwania i realne zadania
  • dla najlepszych stanowisko specjalistyczne lub udział w programie menedżerskim

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Dodano dnia: 14-07-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji