Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Program Stażowy w Analizie Sprzedaży

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Jakie będą Twoje zadania:

  • sporządzanie dashboardów i raportów
  • bieżące wsparcie analityczne innych działów (marketing, logistyka, finanse, customer management)
  • przygotowywanie autorskich analiz w Excelu i innych systemach

Jakich osób szukamy:

  • podejmujących inicjatywę, lubiących ambitne wyzwania
  • z pierwszym doświadczeniem lub działalnością w organizacjach studenckich
  • bardzo dobrze znających język angielski
  • z analitycznymi umiejętnościami

Co oferujemy?

  • 6-miesięczny staż z elastycznymi godzinami pracy
  • konkurencyjna pensja i benefity
  • szkolenie i możliwość rozwoju
  • świetna atmosfera
  • wyzwania i realne zadania
  • dla najlepszych stanowisko specjalisty lub program menedżerski

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Dodano dnia: 14-07-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji