Specjalista ds. Service Desk

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Obowiązki:

  • zapewnienie wsparcia informatycznego (telefonicznego/mailowego) dla klienta wewnętrznego,
  • monitorowanie i rozwiązywanie zgłoszeń w systemie,
  • diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów,
  • współpraca z zespołami projektowymi w zakresie wspieranych oraz wdrażanych rozwiązań,
  • kontakt z dostawcami rozwiązań.

Wymagania:

  • doświadczenie w dziale Service Desk / Help Desk lub pokrewnych,
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub studenci ostatnich lat studiów,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • praktyczna znajomość systemów operacyjnych Windows,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (głównie Excel),
  • znajomość urządzeń sieciowych i systemów mobilnych (Windows, Android),
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • 6-miesięczny okres próbny,
  • pracę w międzynarodowym środowisku, o rozbudowanej strukturze organizacyjnej,
  • pakiet szkoleń wdrażających i podnoszących umiejętności,
  • stały kontakt z innowacyjnymi technologiami informatycznymi,
  • udział w projektach lokalnych/globalnych.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Dodano dnia: 14-07-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji