Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Pracownik gospodarczy

Lokalizacja: Zielona Góra

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Zielona Góra (lubuskie, Polska)

Branża:

Forma zatrudnienia: pełen etat

Obowiązki:

  • obsługa miejsc składowania odpadów komunalnych i przemysłowych w zakresie utrzymania czystości i uzupełniające sortowanie odpadów,

  • sprzątanie i utrzymanie w czystości dróg wewnętrznych, chodników, parkingów, placów i terenów zielonych,

  • koszenie trawników i usuwanie skoszonej trawy, utrzymanie estetycznego wyglądu żywopłotów poprzez systematyczne ich strzyżenie, utrzymywanie porządku w patiach wewnętrznych

  • i parkingach, usuwanie śniegu oraz lodu z chodników i parkingów, posypywanie piaskiem i solą chodników i parkingów,

  • wykonywanie drobnych prac ślusarskich,

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

Wymagania:

  • chęć do pracy,

  • mile widziane uprawnienia na wózki jezdniowe.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • premie miesięczne oraz dodatki,

  • bony oraz nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych-Kaizen),

  • ubezpieczenie grupowe PZU,

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (bony świąteczne, karty sportowe, imprezy kulturalno-oświatowe, paczki dla dzieci),

  • wyjazdy szkoleniowo-integracyjne,

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,

  • możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Dodano dnia: 14-07-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji