Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Technolog

Lokalizacja: Zielona Góra

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Technolog
Miejsce pracy: Zielona Góra (lubuskie, Polska)

Branża:

- Inżynieria
- Produkcja

Forma zatrudnienia: pełen etat

Podstawowe zadania:

  • projektowanie nowych wyrobów,

  • wykonywanie prób technologicznych,

  • opracowywanie dokumentacji technologicznej, w tym: opisy parametrów produkcji, opracowanie specyfikacji produktów,

  • wykonywanie kalkulacji kosztów wytwarzania wyrobów,

  • ocena materiałów i surowców stosowanych w produkcji,

  • rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych,

  • wspieranie projektów doskonalenia procesów produkcyjnych,

  • działania mające na celu optymalizację oraz podniesienie wydajności produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane włókiennicze/doświadczenie w pracy w zakładach włókienniczych),

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • znajomość systemów ERP,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • systematyczność i dobra organizacja pracy,

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,

  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • premie kwartalne,

  • bony oraz nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych-Kaizen),

  • ubezpieczenie grupowe PZU,

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (bony świąteczne, karty sportowe, imprezy kulturalno-oświatowe, paczki dla dzieci),

  • wyjazdy szkoleniowo-integracyjne,

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,

  • możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy umieścić klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych Osobowych przez Administratora Danych w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Zapoznałam/zapoznałem się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich Danych Osobowych
i możliwości ich poprawiania.”
Brak powyższej zgody uniemożliwia wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w procesie rekrutacji.

Dodano dnia: 14-07-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji