KIEROWCA kat. C – 2000 € obsługa śmieciarki, pon – pt, świetna pensja, opłacone mi

Lokalizacja: Guetersloh. Lemgo

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

KIEROWCA kat. C – 2000 € obsługa śmieciarki, pon – pt, świetna pensja, opłacone mieszkanie Miejsce pracy: (za granicą) Guetersloh. Lemgo (, Polska) Nr ref.: KIEROWCA kat. C Branża: - Inne - Praca fizyczna - Transport / Spedycja / Logistyka Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Walter-Fach-Kraft Personal GmBH, niemiecki pracodawca z ponad 20-letnim stażem, zatrudniający pracowników zna terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierowca kat. C

miejsce pracy: Gütersloh / Lemgo

Jeśli chcesz pracować na stałej niemieckiej umowie z wysoką stawką - ta oferta jest właśnie dla Ciebie ! Marzą ci się określone godziny pracy, a potem zasłużony wypoczynek w jednoosobowym pokoju, który w całości opłaci pracodawca - Aplikuj !

Obowiązki kierowcy kat. C:

- prowadzenie pojazdu ciężarowego przeznaczonego do odbioru odpadów.

- prawo jazdy kat. C z kodem 95,

- aktualna karta kierowcy,

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

  1. Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony u sprawdzonego pracodawcy.
  2. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie oraz podwyżkę po trzech przepracowanych miesiącach.
  3. Możliwość wypracowania nadgodzin.
  4. Komfortowe jednoosobowe pokoje opłacone przez pracodawcę.
  5. Do 200 € za polecenie dodatkowego pracownika.
  6. Odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej.
  7. Pracę przy użyciu nowoczesnej floty samochodowej.
  8. Niemieckie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
  9. Płatne urlopy i premie świąteczne.
  10. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
  11. Bezpłatne ubranie robocze.
  12. Opiekę polskiego konsultanta oraz kompletną pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowanie, uzyskanie korzystnej klasy podatkowej czy Kindergeld).
  13. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

... oraz wiele więcej

Zainteresowany ?

Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Wyślij CV lub dzwoń.

Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

Dodano dnia: 14-07-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji