Psycholog

Lokalizacja: Program Umacniania Rodziny Karlino

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Psycholog Miejsce pracy: Program Umacniania Rodziny Karlino (zachodniopomorskie, Polska) Nr ref.: PS/PUR/0718 Branża: - Edukacja / Szkolenia - Inne - Zdrowie / Uroda / Rekreacja

STOWARZYSZENIE SOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCE

to organizacja dobroczynna, której celem jest pomoc opuszczonym i osieroconym dzieciom
oraz podejmowanie działań umacniających rodziny zagrożone rozpadem. W swojej pracy kierujemy się zasadami Polityki Ochrony Dziecka. Wykorzystując międzynarodowe doświadczenie Stowarzyszenie realizuje z powodzeniem swoją misję w Polsce już od ponad 30 lat.

Obecnie poszukujemy osobę na stanowisko:

GŁÓWNE ZADANIA NA WW. STANOWISKU:

  • Prowadzenie zajęć socjoterapeutycznych, psychoedukacyjnych, profilaktycznych dla dzieci
  • Diagnoza psychologiczna i określenie możliwości rozwojowych dzieci
  • Konsultacje i poradnictwo psychologiczne dla beneficjentów Programu Umacniania Rodziny
  • Wspieranie rodziców i wychowawców w kontekście zgłaszanych problemów z dziećmi
  • Prowadzenie grupy wsparcia dla rodziców oraz warsztatów z zakresu umiejętności wychowawczych
  • Praca z rodzinami i w rodzinach
  • Prowadzenie dokumentacji psychologicznej

NASZE WYMAGANIA:

  • Ukończone studia wyższe na kierunku psychologia
  • Doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych dla dzieci/ rodziców
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Wysoka motywacja do pracy z dziećmi i rodzicami zagrożonymi wykluczeniem społecznym
  • Prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu

OFERUJEMY:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego
  • Udział w superwizjach
  • Pracę w rozpoznawalnej międzynarodowej organizacji pozarządowej
  • Pakiet socjalny

Prosimy o przesyłanie aplikacji do 29.07.2018 poprzez Aplikuj teraz

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przez mnie danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji obecnie prowadzonej przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce z siedzibą w Warszawie przy Al. Wilanowskiej 309A (02-665 Warszawa) przez okres kolejnych 6 miesięcy. Zgodę można w każdym czasie cofnąć. Cofnięta zgoda pozostaje bez wpływu na wcześniejsze przetwarzanie danych osobowych dokonane na podstawie tej zgody.” Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na udział w innych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przez mnie danych osobowych w celu realizacji przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce z siedzibą w Warszawie przy Al. Wilanowskiej 309A (02-665 Warszawa) przez okres kolejnych 12 miesięcy. Zgodę można w każdym czasie cofnąć. Cofnięta zgoda pozostaje bez wpływu na wcześniejsze przetwarzanie danych osobowych dokonane na podstawie tej zgody.” Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie „SOS Wioski Dziecięce w Polsce” z siedzibą w Warszawie (02-665), ul. Wilanowska 309A, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000056901, NIP: 5261033254, REGON: 012102926. W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych, kontaktując się z nami pod adresem iod@sos-wd.org.”

Dodano dnia: 14-07-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji