Specjalista ds. Obsługi Klienta Niemieckiego

Lokalizacja: Oziemkówka 57A (k. Garwolina)

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Specjalista ds. Obsługi Klienta Niemieckiego Miejsce pracy: Oziemkówka 57A (k. Garwolina) (mazowieckie, Polska) Nr ref.: SdsO Branża: - Inne - Obsługa klienta - Transport / Spedycja / Logistyka Forma zatrudnienia: pełen etat

Opis stanowiska pracy:

  • Organizowanie dostaw, tworzenie planów i terminów dostaw
  • Sporządzanie awizacji, wprowadzanie zmian terminów
  • Kompletowanie wysyłek i dbałość o ich terminowość
  • Prowadzenie korespondencji i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem niemieckim
  • Wystawianie dokumentów handlowych i magazynowych oraz kontrola ich obiegu
  • Weryfikacja zamówień, optymalizacja kosztów transportu
  • Rozwiązywanie problemów powstałych w trakcie transportu zagranicznego
  • Utrzymywanie kontaktu i współpraca z zagranicznymi przedstawicielami handlowymi
  • Rozliczanie firm transportowych, faktur i dokumentów dostaw
  • Tworzenie raportów i zestawień zamówień zagranicznych
  • Koordynowanie odpraw celnych
  • Rozliczanie awiz płatniczych

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość programu Microsoft Excel
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie

Szanowny Kandydacie!  Wysyłając swoje zgłoszenie rekrutacyjne na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę zgadza się Pan / Pani  na przetwarzanie przez naszą Spółkę dodatkowych danych osobowych, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (np. Pana / Pani zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Pana / Pani imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chce Pan/Pani, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Panu /Pani, uprzejmie prosimy o nie zamieszczanie ich w swoich dokumentach. Pana /Pani zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Może Pan/Pani  ją cofnąć w każdym momencie, jednak nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed cofnięciem zgody.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) - dalej RODO informujemy, że: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polargos Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Deptak 17, 04-956 Warszawa

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji

Dodano dnia: 13-07-2018

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji